Vyhlídkové lety

Ty nejlepší zážitky jsou zážitky ve vzduchu. Vyzkoušejte si pilotovat skutečné letadlo či se nechte inspirovat těmi nejkrásnějšími trasami pro vyhlídkový let letadlem. Milovníci adrenalinu si mohou zkusit akrobatický let a romantické duše potěší let balonem.

Vyhlídkové lety
letadlem a balónem

Pilotem
na zkoušku

Dárkové
poukazy

Nejoblíbenější zážitky

Inspirujte se čtyřmi nejoblíbenějšími leteckými zážitky z letiště Roudnice. Pokud jste nenašli zážitek podle Vašeho gusta, zkuste nás kontaktovat a zjistěte další možnosti. V okolí Roudnice totiž můžete zažít mnohem více! Ať už se jedná o adrenalinový tandemový seskok nebo široký výběr leteckých simulátorů.

Zapomeňte na běžné dárky a darujte nezapomenutelný adrenalinový zážitek! Zkuste prožít vzrušující akrobatický let ve vojenském letadle SK-61 Bulldog, plný vývrtů a obratů. Let s vysokým přetížením, včetně létání hlavou dolů, nabídne opravdový adrenalin. Je to zážitek, který si obdarovaný užije a na dlouho si ho zapamatuje.

1 hodina

letadlo SK-61 Bulldog

1 osoba

5 250 Kč

Představte si, že se stáváte pilotem opravdového letadla. Tuto jedinečnou příležitost máte nyní k dispozici. Kdo z nás v dětství nesnil o tom stát se pilotem, alespoň na chvíli? Tento sen nyní můžete uskutečnit – bez nutnosti speciálního výcviku nebo zdravotní kontroly. Stačí přijít a zažít dobrodružství létání.

cca 2 hodiny

letadlo PS-28 Cruiser | P92 Echo | ALTO

1 osoba

5 900 Kč

Vydejte se na jedinečné dobrodružství s horkovzdušným balónem a zažijte kouzlo létání poháněného větrem. Vychutnejte si 50-90 minut trvající let balónem, startujícího z Roudnice nad Labem. Tuto nezapomenutelnou zkušenost nabízíme za neodolatelnou cenu.

50 - 90 minut

Horkovzdušný balón

1 osoba

4 650 Kč

Představte si kouzlo Prahy oživené nočními světly z výšky 3 000 stop, a poté přistání na osvětlené dráze letiště. Za doprovodu zkušeného kapitána si užijete nočního letu nad městem a budete mít možnost obdivovat panoramata osvětlených památek a budov.

30 minut

Letadlo Cessna 172

3 osoby

9 900 Kč

 Potřebujete poradit?

 Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 314 004 903.