Letiště Roudnice – kontakty

Vyhlídkové lety – objednávky a rezervace

Telefon: +420 314 004 903
Email: rezervace@letisteroudnice.cz
Web: www.letisteroudnice.cz

Adresa

Žižkova 2497
41301, Roudnice nad Labem

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte a kontaktujte nás na uvedeném telefonu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Telefonní linka +420 314 004 903 je v provozu denně od 9:00 do 17:00. Pokud se nedovoláte, nejspíš právě létáme a ozveme se Vám co nejrychleji nazpět.

Kdo jsme a co děláme

Jsme skupina profesionálních pilotů, kteří založili leteckou společnost, realizující vyhlídkové lety, akce Pilotem na zkoušku a další letecké zážitky z více než 12 letišť po celé ČR včetně letiště Roudnice nad Labem.

Létání je naší vášní a přináší nám velikou radost. Chceme se o tuto radost podělit s Vámi a přiblížit Vám krásy létání. Těšíme se na létání s Vámi! Vaši piloti z Roudnice nad Labem :-))

Naše další projekty

Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Vyzkoušejte si řídit skutečné letadlo nebo vrtulník po dohledem zkušeného instruktora. Pilotem na zkoušku je největší letecká společnost realizující vyhlídkové lety a letecké zážitky z více než 12 letišť po celé ČR.
Letecké zážitky

Letecké zážitky

Zážitková agentura, specializující se na letecké zážitky. V nabídce máme více než 300 leteckých zážitků, které jsme pro vás pečlivě vybrali a prověřili. Najdete u nás vyhlídkové lety balónem, tandemové seskoky padákem, nejširší nabídku leteckých simulátorů nebo akrobatické lety.
Aerotaxík.cz

Aerotaxík.cz

Pronájem soukromých letadel pro lety po Evropě. Jednoduše vyberete cílovou destinaci, vyberete letadlo či vrtulník dle libosti, zjistíte cenu letu, rezervujete a letíte. Jak jednoduché! Poleťte s námi např. k moři do Chorvatska, na lyže do Rakouska nebo lázní v Maďarsku… Létáme moderními letadly a vrtulníky po celé Evropě.
Aeroweb.cz

Aeroweb.cz

Provozujeme nejnavštěvovanější letecký server pro piloty a zájemce o létání v ČR i na Slovensku. Zpravodajství ze světa létání, praktické články o létání, předpověď počasí, přehledy cen pilotních výcviků, pilotní testy, letecký bazar, katalogy letadel ke koupi a pronájmu, to a ještě více nachází od roku 2005 naši čtenáři na serveru Aeroweb.cz.
Letecká škola AeroPrague

Letecká škola AeroPrague

Jsme schválenou výcvikovou organizací pro výcvik pilotů – ATO pod Evropskou leteckou agenturou EASA. Specializujeme se na výcvik pilotů na moderních letadlech. Získat u nás můžete pilotní výcvik od úplných začátků (PPL(a)/LAPL(a)/UL(a)) až po výcvik dopravního pilota ATPL(a). Půjčit si u nás můžete jedno z našich 12 letadel. Nepracujte a pojďte s námi létat! 🙂
Letadlo VL3 Evolution

Letadlo VL3 Evolution

Oficiálně zastupujeme výrobce ultralehkých letadel VL3 Evolution společnost JMB Aircraft pro Českou a Slovenskou republiku. Letadlo VL3 je nejlepší letadlo ve své třídě ultralehkých letadel. S tímto moderním strojem jste např. u moře v Chorvatsku za 2,5 hodiny. Je to vážně rychlík 🙂 Přijďte se přesvědčit.

Napište nám


  Kde nás najdete

  Jak se k nám dostanete?

  Autem

  Letiště leží cca 2 km od Roudnice nad Labem, hned u dálnice D8. Pokud pojedete po dálnici směrem od Prahy, odbočte na výjezdu č. 29 – Roudnice nad Labem. Hned po výjezdu se dejte vlevo a letiště bude po Vaší levé straně.

  Hromadná doprava:
  Vlaková stanice Roudnice nad Labem je vzdálená pouze 1,5 km od letiště, takže je možné od stanice dorazit pěšky.