Nabídka vyhlídkových letů a akcí

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat krásy Středočeského kraje z letadla nabízíme vyhlídkové lety z letiště Roudnice. Trasu si můžete navrhnout sami, nebo se nechat inspirovat naším doporučením. Všechny vyhlídkové lety létáme na oblíbených a spolehlivých letadlech Cessna 172 nebo Piper Archer. Více informací o letadlech naleznete zde.

Pilotem na zkoušku v Roudnici

Délka letu: 20 minut
SLEVA 20% Objednat
Cena: 3 600 Kč (6 100 Kč)

Pilotem letadla Cessna na zkoušku

Skvělý dárek pro milovníky letadel a létání nabízíme v podobě vyhlídkového letu s možnost řízení letadla. K tomuto adrenalinovému zážitku nepotřebujete mít žádné pilotní zkušenosti. Před letem poznáte, jak fungují systémy letadla a jak postupovat při startu, letu a přistání. nejkrásnější trasy letu vám doporučíme, nebo si trasu letu můžete libovolně zvolit. Odlet je z letiště Roudnice nad Labem. Rezervace probíhají na emailu rezervace@vyhlidkovylet.eu

Letadlem na Sněžku

Délka letu: 80 minut
Objednat
Cena: 6 800 Kč

Sněžka na 80 minut pro 1 osobu

Úchvatná scenerie Krkonoš z letadla. Podíváte se z výšky na Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov. Úžasný zážitek pro všechny milovníky hor a aktivního trávení času. Poletíte moderním a bezpečným letadlem Cessna, které umožňuje pořídit krásné fotografie. Tento let z Roudnice nad Labem doporučujeme všem vyzkoušet. Více informací k letu rádi poskytneme také na informační lince +420 776 469 677

Pilotem na zkoušku v Roudnici

Délka letu: 20 minut
SLEVA 30% Objednat
Cena: 2 790 Kč (4 000 Kč)

Výběrový vyhlídkový let z Roudnice na 20 min

Okolí Roudnice nad Labem skýtá mnohé krásy, znáte je sice možná z auta, ale z kokpitu letadla jste je ještě určitě nepozorovali. Podívejte se na místa, která milujete z výšky 300 metrů. Zvolte si délku a trasu letu dle vašeho přání. Vyhlídkový let nad Roudnicí bude krásnou a nezapomenutelnou vzpomínkou.

Řízení letadla v Roudnici

Délka letu: 20 minut
SLEVA 30% Objednat
Cena: 4 900 Kč (7 400 Kč)

Vyhlídkový let s řízením letadla 20 minut pro 3 osoby

Vyražte s rodinou na netradiční a originální výlet letadlem. Z Roudnice nyní můžete uskutečnit vyhlídkový let pro 3 osoby, kdy po vzlétnutí dostanete řízení letadla do vlastních rukou. Na výběr budete mít z několika tras, po kterých můžete pilotovat letadlo Cessna. Dokažte sami sobě i své rodině, že za ně vezmete zodpovědnost i ve vzduchu. Máte dost odvahy?

Akrobatický let v Roudnici

Délka letu: 20 minut
Objednat
Cena: 3 950 Kč

Akrobatický let letadlem

Akrobatický let vojenským letadlem SK-61 Bulldog je ten nejšílenější let, jaký můžete na letišti v Roudnici zažít. Zážitek, na který budete mít ty nejlepší vzpomínky. Pokud toužíte po adrenalinovém letu, je tento zážitek pro vás ideální.

Řízení letadla v Roudnici

Délka letu: 30 minut
SLEVA 20% Objednat
Cena: 5 750 Kč (7 400 Kč)

Noční let z Roudnice pro 3 osoby

Vždy vás fascinoval pohled na osvětlená města a silnice? Nyní máte příležitost uskutečnit noční vyhlídkový let nad Roudnicí. Pilotovat bude zkušený kapitán a poletíte bezpečným a moderním vyhlídkovým letadlem. Termín letu si můžete libovolně zvolit.

Řízení letadla v Roudnici

Délka letu: 30 minut
SLEVA 35% Objednat
Cena: 4 900 Kč (7 500 Kč)

Romantický let pro 2 osoby

Přemýšlíte-li jakým dárkem obdarovat svoji partnerku či partnera, s tímto dárekem zcela jistě zabodujete. Volnost, svoboda, pocit štěstí z nebe bez hranic. Romantický vyhlídkový let pro všechny zamilované a nebo pro ty, kteří si na to opět chtějí vzpomenout. Požádali byste o ruku svoji partnerku v oblacích?Cessna 172 Piper Archer 28


Ceny vyhlídkových letů z letiště Roudnice:

 Délka vyhlídkového letu  Cena
 Let pro 1 osobu v délce trvání 30 minut  3 600 Kč
 Let pro 3 osoby v délce trvání 20 minut  3 900 Kč
 Let pro 3 osoby v délce trvání 30 minut  4 900 Kč
 Každá další minuta letu:  120 Kč

Chcete potěšit Vaše blízké? Darujte vyhlídkový let.

Jakékoli dotazy Vám rádi telefonicky zodpovíme.

Tipy na vyhlídkové lety na 30 minut:

1. Hora Říp, Mělník, Kokořínsko, Terezín
2. Říp, Kokořínsko, Bezděz, Doksy

Více informací a rezervace:

+420 776 469 677


Kontakt na vyhlídkové lety

Letiště Roudnice - telefon

+420 776 469 677

Kontakty- letiště Roudnice

Další kontakty letiště Roudnice

Objednat let z Roudnice >>

Video z našich vyhlídkových letů

Pilotem na zkoušku


© 2009 Letiště Roudnice | www.letisteroudnice.cz